Parandeh Afshar Exchanges

Please wait! Loading page components

صرافی پرنده افشار

Parandeh Afshar Currency and Gold Exchanges

شرکت تضامنی صادق پرنده افشار و شرکاء

ارائه خدمات ارزی با مجوز رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

جستجو بر اساس دسته : اخبار سایت


نرخ ارز چگونه حبابی می شود؟

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و تاجیکستان گفت: نرخ واقعی ارز براساس ظرفیتهای اقتصاد ایران باید باشد و باقی آن حباب نرخ ارز است و اگر به واسطه اعمال سیاستخارجی مناسب و دیپلماسی فعال و بازگشت به برج ... .

علت اصلی سقوط بورس

در حالی آخرین گزارشهای عملکرد ۹ ماهه روی سایت کدال قرار میگیرند که غالبا با توجه به وضعیت بنیادی شرکتها سیگنال ارزندگی به فعالان بازار سرمایه مخابره میشود. بهرغم این موضوع در داد و ستدهای روزانه بو ... .

آیا به بازار بورس و سرمایه میتوان اعتماد کرد و سرمایه های ارزشمند را در آن قرار داد؟!

حمودرضا خواجه نصیری در گفتگو با شبکه خبر در خصوص رشد شاخص بورس در ماههای گذشته گفت: در حال حاضر اعتماد مردم به بازار سرمایه افزایش یافته و سیاستهای کنونی اقتصادی مبنی بر هدایت به بورس نیز بر این م ... .

بررسی عوامل افزایش نرخ ارز در اوایل آذر ماه 98

افزایش سرعت رشد قیمتها در هفته اول آذرماه قرار گرفتن بالای مرز مقاومتی 12 هزار و 500 تومانی موجب شد که دلار در هفته اول آذرماه حدود 2/5 درصد افزایش قیمت را به ثبت برساند. این در حالی بود که دو هفته قب ... .

نوسان نرخ دلار چگونه خواهد بود؟

سیاستگذاران باید فارغ از نگاههای سیاسی این موضوع را بررسی کنند و اگر اینگونه نباشد با افزایش تورم در سال آینده و افزایش شکاف بین نرخ تورم ایران و طرفهای تجاری، روشن نبودن وضعیت تحریمها ... .

ادامه کاهش قیمت ارز و طلا ادامه دارد؟

در ادامه اختلاف نظر بین سران دو حزب اصلی آمریکا، میچ مک کتنل- رهبر جمهوری خواهان در مجلس سنا طرحی را ارایه داده که در آن که خواهان افزایش یارانه پرداختی به شهروندان آمریکایی از ۶۰۰ دلار فعلی به ۲۰۰ ... .

افت قیمت نفت همچنان ادامه دارد و بازارهای جهانی را متلاطم ساخته است

سه هفته از پنج هفته افت قیمت نفت تحتتاثیر اخبار مربوط به شیوع ویروس کرونا بود. دو هفته پیش از انتشار این خبر نیز تحتتاثیر فروکش کردن تنشهای ژئوپلیتیک و کاهش احتمال یک درگیری مستقیم در منطقه خاورمی ... .

راه اندازی عملیات بازار باز توسط بانک مرکزی ایران

عبدالناصر همتی در یادداشتی نوشت: ترازنامه بانک مرکزی، یا همان حجم پول پرقدرت، از دو مسیر بزرگ میشود؛ یک مسیر، افزایش خالص خرید ارزهای خارجی توسط بانک است. این ارزها عمدتاً مربوط به درآمدهای نفتی دو ... .

عوامل نوسان دلار در روزهای پایان سال؟

عوامل نوسان دلار در روزهای پایان سال؟ قیمت دلار طی ۱۰ روز بیش از سه هزار و ۷۰۰ تومان ریزش داشت و حالا به نظر میرسد موج کاهشی آن متوقف شده است. اما دلیل این تغییرات قیمتی از نگاه مردم چیست؟ به گزارش ... .

رکورد جدید نرخ طلا در جهان

به نقل از سی ان بی سی، قیمت طلا در روز چهارشنبه با 1 درصد رشد به بالاترین سطح در 9 سال اخیر دست یافت. تضعیف دلار و محرک های بیشتر برای بهبود اقتصادی موجب شده است تا جذابیت این فلز به عنوان مانعی بر ... .

افزایش بیش از ۴ تا ۵ درصدی قیمت ارز فاقد توجیه اقتصادی است/ با بازگشت ثبات و اطمینان، قیمت‌ها کاهش می‌یابد

محمد لاهوتی رئیس کنفدراسیون صادرات در خصوص افزایش قیمت ارز گفت: دلایل افزایش نرخ ارز را باید در چند فاکتور جستجو کرد؛ ما چه بخواهیم چه نخواهیم افزایش قیمت بنزین آن هم بدون آماده سازی جامعه بر تمام ... .

نشست رییس بانک مرکزی ایران با فعالان اقتصادی با موضوعیت نرخ ارز

به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی ضمن اشاره به کارکرد و ویژگی های بازار متشکل ارزی به عملیات بازار باز اشاره و تاکید کرد: بازار باز مهمترین ابزار برای کنترل نرخ بهره کوتاه مدت است و ... .